Role Watchdog (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Change
ro: Modificare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
