Role Watchdog (8.x-1.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: About
bn: সম্পর্কে
