Role Watchdog (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Author
et: Autor

en: Action
et: Tegevus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Change
et: Muutmine

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
