Role Watchdog (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
