Role Watchdog (8.x-1.0-alpha5) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Author
it: Autore

en: Action
it: Azione

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Role ID
it: ID ruolo

en: Authored by
it: Creato da

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Change
it: Cambia

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione

en: Master
it: Principale
