Role Watchdog (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Action
km: អំពើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: About
km: អំពី
