Role Watchdog (8.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
