Role Watchdog (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Action
ur: ایکشن

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
