Role Watchdog (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Action
be: Дзеянне

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Change
be: Змяніць

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
