Role Watchdog (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Action
gl: Acción

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Change
gl: Cambiar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
