Role Watchdog (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Action
hu: Művelet

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Change
hu: Változtat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Email Settings
hu: Email beállítások

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
