Role Watchdog (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Action
is: Aðgerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
