Role Watchdog (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Action
lv: Darbība

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Change
lv: Mainīt

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
