Role Watchdog (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Action
sk: Akcia

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
