Role Watchdog (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
