Role Watchdog (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Change
ar: تغيير

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
