Role Watchdog (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Action
eo: Ago

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
