Role Watchdog (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Action
jv: Aksi

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
