Roles Nested (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos
