Roles Nested (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas
