Rollbar (2.1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Full
ar: كامل
