Rollbar (2.1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: None
de: Keine

en: Field
de: Feld

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Full
de: Vollständig

en: Environment
de: Umgebung

en: Services
de: Dienste
