Rollbar (2.1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: None
pt: Nenhum

en: Field
pt: Campo

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Full
pt: Completo

en: Environment
pt: Ambiente

en: Services
pt: Serviços
