Rollbar (2.1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Full
sv: Fullständig

en: Environment
sv: Miljö

en: Services
sv: Tjänster
