Rollbar (2.1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Full
ro: Complet

en: Services
ro: Servicii
