Rollbar (2.1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Full
fr: Complet

en: Environment
fr: Environnement
