Rollbar (2.1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Full
ru: Полный

en: Environment
ru: Окружение

en: Services
ru: Службы
