Romello Skuggs (8.x-1.0) - en to ky translation catalogue (12 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: view
ky: көрүү

en: edit
ky: түзөт

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: Languages
ky: Тилдер

en: last »
ky: соңку »
