Romello Skuggs (8.x-1.1) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Languages
lo: ພາສາ

en: People
lo: ຄົນ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
