Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Host
bg: Хост

en: Send
bg: Изпрати

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Language code
bg: Код на език
