Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Host
es: Servidor

en: Send
es: Enviar

en: Owner
es: Propietario

en: Changed
es: Modificado

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Add Comment
es: Agregar comentario

en: Language code
es: Código de idioma

en: Relative URL
es: URL relativa

en: Route Name
es: Nombre de la ruta
