Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Host
is: Vél

en: Send
is: Senda

en: Owner
is: Eigandi

en: Language code
is: Tungumálskóði
