Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Send
mr: पाठवा

en: Owner
mr: मालक

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Route Name
mr: मार्गाचे नाव
