Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Host
th: โฮสต์

en: Send
th: ส่ง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.
