Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Language code
bn: ভাষা কোড
