Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Host
cs: Hostitel

en: Send
cs: Poslat

en: Owner
cs: Vlastník

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: Route Name
cs: Jméno cesty
