Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Send
et: Saada

en: Owner
et: Omanik

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Language code
et: Keele kood

en: Route Name
et: Suuna nimi
