Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Host
fi: Isäntä

en: Send
fi: Lähetä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Relative URL
fi: Suhteellinen verkko-osoite

en: Route Name
fi: Reitin nimi
