Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Send
gu: મોકલો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Route Name
gu: માર્ગ નામ
