Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Host
he: שם שרת

en: Send
he: שלח

en: Owner
he: בעלים

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Language code
he: קוד השפה

en: Route Name
he: שם נתיב
