Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Send
hr: Pošalji

en: Owner
hr: Vlasnik

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Language code
hr: Kôd jezika
