Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Host
hy: Հոսթ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Route Name
hy: Երթուղու անուն
