Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
