Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Host
sv: Värd

en: Send
sv: Skicka

en: Owner
sv: Ägare

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Add Comment
sv: Lägg till kommentar

en: Language code
sv: Språkkod

en: Relative URL
sv: Relativ URL

en: Route Name
sv: Ruttnamn

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
