Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Host
uk: Хост

en: Send
uk: Надіслати

en: Owner
uk: Власник

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Add Comment
uk: Додати коментар

en: Language code
uk: Код мови

en: Relative URL
uk: Відносна URL-адреса

en: Route Name
uk: Назва маршруту

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
