Route Iframes (2.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Scope
nl: Bereik

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: About
nl: Over

en: Add tab
nl: Tabblad toevoegen

en: Config
nl: Instellen

en: There is no @label yet.
nl: Er is nog geen @label.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
