Route Iframes (2.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
