Route Iframes (2.0.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: About
ne: बारेमा
