Route Iframes (2.0.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Tabs
az: Tablar

en: About
az: Haqqında
