Route Iframes (2.0.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Configuration
af: Konfigurasie
